Дошка Гонару ФЭМ

Сімховіч Валянціна Аляксандраўна

дэкан факультэта менеджменту, доктар сацыялагічных навук, прафесар

Дорына Алена Барысаўна

загадчык кафедры нацыянальнай эканомікі і дзяржаўнага кіравання, доктар эканамічных навук, прафесар

Ільін Анатоль Ігнатавіч

кандыдат эканамічных навук, прафесар кафедры эканомікі прамысловых прадпрыемстваў

Соўсь Віктар Іванавіч

кандыдат эканамічных навук, дацэнт кафедры эканомікі і кіравання прадпрыемствамі АПК

Філіповіч Таццяна Мікалаеўна

асістэнт кафедры эканомікі прыродакарыстання

Барадзіна Таццяна Анатольеўна

асістэнт кафедры прыкладной матэматыкі і эканамічнай кібернетыкі

Беразун Вольга Аляксандраўна

асістэнт кафедры арганізацыі і кіравання

Сыс Маргарыта Уладзіміраўна

лабарант кафедры эканамічнай інфарматыкі

Зубкоў Антон

стараста гр. 11ДКМ

Сычоўская Анастасія

стараста гр. 12ДКА-2, старшыня студсавета факультэта

Лукашэвіч Вольга

студэнтка гр. 12ДКМ, старшыня камітэта ПА ГА «БРСМ» факультэта

Брыкіна Юлія

стараста гр. 12ДКМ, старшыня студсавета інтэрната №7

Макараў Антон

студэнт гр. 12ДКІ, старшыня прафбюро студэнтаў факультэта

Чарнушэвіч Анастасія

студэнтка гр. 13ДКМ, сярэбраны прызёр конкурсу «Студэнт года БДЭУ-2015»

Душэўская Кацярына

стараста гр. 12ДКУ, кіраўнік фан-клуба заўзятараў факультэта

Чарапкоўская Вольга

студэнтка гр. 12ДКП-2, член прафбюро студэнтаў факультэта

Капацэвіч Раман

студэнт гр. 12ДКТ, майстар спорту па водным пола, шматразовы чэмпіён Рэспублікі Беларусь, чэмпіён Малдовы, чэмпіён Літвы, прызёр міжнародных спаборніцтваў, удзельнік чэмпіянату Еўропы

Залозны Анатоль

студэнт гр. 12ДКТ, майстар спорту па дзюдо, шматразовы прызёр рэспубліканскіх і міжнародных спаборніцтваў

Дранеўскі Уладзімір

студэнт гр. 12ДКП-2, майстар спорту па самба і дзюдо, бронзавы прызёр чэмпіянату свету па самба, шматразовы прызёр чэмпіянатаў Рэспублікі Беларусь па дзюдо

Клімовіч Уладзіслаў

студэнт гр. 13ДКА-1, майстар спорту па футболе, член маладзёжнай зборнай Рэспублікі Беларусь па футболе, уладальнік Кубка і Суперкубка Рэспублікі Беларусь па футболе, удзельнік міжнародных спаборніцтваў

Вярэніч Святлана Іванаўна

намеснік дэкана факультэта менеджменту, кандыдат навук, дацэнтнамеснік дэкана факультэта менеджменту, кандыдат навук, дацэнт

Балдзін Ігар Валянцінавіч

кандыдат эканамічных навук, дацэнт кафедры арганізацыі і кіравання

Бадзьіна Валянціна Міхайлаўна

кандыдат сельскагаспадарчых навук, дацэнт кафедры эканомікі і кіравання прадпрыемствамі АПК

Бяляўскі Станіслаў Станіслававіч

кандыдат фізіка-матэматычных навук, дацэнт кафедры матэматычных метадаў у эканоміцы

Акуліч Уладзімір Аляксеевіч

кандыдат эканамічных навук, дацэнт кафедры нацыянальнай эканомікі і дзяржаўнага кіравання

Нямцова Галіна Аляксандраўна

асістэнт кафедры эканомікі прыродакарыстання

Довыдава Вольга Рыгораўна

асістэнт кафедры эканомікі прамысловых прадпрыемстваў

Шаўрук Алена Юр’еўна

асістэнт кафедры эканамічнай інфарматыкі

Каракоўская Таццяна

студэнтка гр. 14ДКУ, старшыня студсавета ФМ

Бандарэнка Андрэй

студэнт гр. 14ДКІ, член камітэта ПА ГА «БРСМ» ФМ, культарганізатар

Кашко Марыя

стараста гр. 13ДКІ

Мішчанка Арцём

студэнт гр. 13ДКТ

Шаўчэнка Марына

студэнтка гр. 14ДКП-1, член прафбюро студэнтаў ФМ, адк. за культмасавы сектар

Ермакоў Антон

студэнт гр. 12ДКК

Алексятовіч Кацярына

стараста гр. 13ДКМ

Манкевіч Іван

студэнт гр. 13ДКУ, групарг, фотакарэспандэнт БДЭУ

Іваноўскі Леанід

гр. 15ДКТ, член юніёрскай зборнай Рэспублікі Беларусь па хакеі, чэмпіён свету па хакеі сярод юнакоў да 18 гадоў, чэмпіён Рэспублікі Беларусь па хакеі сярод юнакоў да 18 гадоў

Мілаванаў Андрэй

гр. 13ЗКЭ, майстар спорту па настольным тэнісе, член нацыянальнай каманды Рэспублікі Беларусь па настольным тэнісе, шматразовы пераможца і прызёр рэспубліканскіх і міжнародных спаборніцтваў

Філімонаў Аляксандр

гр. 12ЗКУ, I дарослы разрад па гандболе, член зборнай каманды «Віцязь», удзельнік нацыянальных і міжнародных спаборніцтваў, пераможца Балтыйскай Лігі, прызёр Універсіяды-2015

Катракоў Алег

гр. 13ДКЭ, I дарослы разрад па хакеі з шайбай, гулец каманды «Хімік-СКА», удзельнік і прызёр розных міжнародных і рэспубліканскіх спаборніцтваў у складзе юнацкай зборнай Рэспублікі Беларусь (міжнароднага турніру на Кубак Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь, турніру чатырох нацый і інш.)

Богдан Ніна Іванаўна

доктар эканамічных навук, прафесар кафедры нацыянальнай эканомікі і дзяржаўнага кіравання

Сініца Любоў Макараўна

кандыдат эканамічных навук, дацэнт кафедры арганізацыі і кіравання

Крук Алена Уладзіславаўна

кандыдат эканамічных навук, дацэнт кафедры матэматычных метадаў у эканоміцы

Белавусава Таццяна Мікалаеўна

кандыдат геолага-мінералагічных навук, дацэнт кафедры эканомікі прыродакарыстання

Гец Ала Аляксееўна

асістэнт кафедры эканомікі і кіравання прадпрыемствамі АПК

Зянько Святлана Мікалаеўна

асістэнт кафедры эканомікі прамысловых прадпрыемстваў

Воськін Дзмітрый Аркадзьевіч

асістэнт кафедры эканамічнай інфарматыкі

Козіч Таццяна Рыгораўна

вядучы спецыяліст дэканата па завочнай форме навучання

Анціпенка Анастасія

студэнтка гр.15ДКП-2, сакратар камітэта ПА ГА «БРСМ» факультэта

Піцкалёва Аліна

студэнтка гр. 14ДКУ, старшыня студэнцкага навуковага таварыства факультэта, член Савета факультэта

Малінава Лізавета

студэнтка гр.15ДКН, стараста групы, член Савета ўніверсітэта

Масько Раман

студэнт гр. 15ДКМ, член студсавета факультэта, культарганізатар

Ігнацьева Аліна

студэнтка гр. 15ДКА-2, член студсавета факультэта

Супрунюк Вікторыя

студэнтка гр.14ДКП-2, фотакарэспандэнт факультэта

Тачко Ганна

студэнтка гр. 15ДКМ, уключана ў Банк даных адоранай моладзі

Юань Цынь

студэнтка гр. 15ДКТ, лепшая з ліку кітайскіх студэнтаў факультэта

Падшывалаў Аляксандр

студэнт гр. 14ЗКП, майстар спорту па гандболе, член Нацыянальнай зборнай Рэспублікі Беларусь, гулец гандбольнага клуба «СКА-Мінск», сярэбраны прызёр чэмпіянату Рэспублікі Беларусь

Бабазадзе Гасан

студэнт гр. 14ДКП-2, майстар спорту па вольнай барацьбе, сярэбраны прызёр чэмпіянату Рэспублікі Беларусь, удзельнік і прызёр міжнародных спаборніцтваў

Тараканаў Аляксей

студэнт гр. 13ЗКА, кандыдат у майстры спорту па футболе, член маладзёжнай зборнай Рэспублікі Беларусь па футболе, гулец футбольнага клуба «Іслач»

Судзілоўскі Уладзіслаў

студэнт гр. 14ДКК, кандыдат у майстры спорту па водным пола, пераможца кубка Рэспублікі Беларусь па водным пола, удзельнік і прызёр міжнародных спаборніцтваў

Аксень Эрнест Маврициевич

доктор экон. наук, профессор кафедры математических методов в экономике

Лопачук Ольга Николаевна

канд. экон. наук, доцент кафедры экономики природопользования

Трушин Юрий Михайлович

канд. экон. наук, доцент кафедры национальной экономики и государственного управления

Гулин Владимир Николаевич

канд. экон. наук, доцент кафедры экономической информатики

Лагодич Лариса Васильевна

канд. экон. наук, доцент кафедры экономики и управления предприятиями АПК

Воробьева Татьяна Васильевна

ассистент кафедры экономики промышленных предприятий

Мелешко Ольга Стяпонасовна

ведущий специалист кафедры организации и управления

Савков Юрий

студент группы 15ДКП-3, член профбюро ФЭМ, призер университетского конкурса «Студент года – 2017»

Кухто Валентин

староста группы 16ДКН, председатель старостата ФЭМ

Жердецкая Оксана

студентка группы 15ДКП-1, председатель студсовета ФЭМ

Михаленя Ксения

староста группы 15ДКМ, активный участник творческих конкурсов и мероприятий

Смоленская Виктория

студентка группы 15ДКН, обладатель именной стипендии Совета БГЭУ

Туликова Ксения

студентка группы 15ДКА-2, солистка вокальной студии «Артис Нова» БГЭУ, победитель городских и республиканских конкурсов вокального мастерства

Ковкель Юлия

староста группы 15ДКП-1, член студсовета общежития № 7, активный участник творческих конкурсов и мероприятий

Джарадов Сахынур

студент группы 16ДКМ

Шамрук Глеб

мастер спорта международного класса по настольному теннису, член национальной сборной Республики Беларусь по настольному теннису, чемпион Республики Беларусь, бронзовый призер Чемпионата Европы

Белезяк Антон

1-й взрослый разряд по футболу, игрок ФК «БАТЭ», член юношеской сборной Республики Беларусь по футболу, участник Чемпионата Европы по футболу по версии U-17, U-19

Григоркевич Юлия

1-й взрослый разряд по баскетболу, член сборной университета по баскетболу, призер городских и республиканских соревнований

Михейчик Ирина

1-й взрослый разряд по волейболу, член сборной университета по волейболу, член молодежной сборной Республики Беларусь по волейболу